Jonathan i Riječki simfonijski orkestar na Ljetnoj pozornici u Opatiji 13. lipnja!

Nakon što su u prosincu prošle godine rasprodali HNK Ivana pl. Zajca grupa Jonathan i Riječki simfonijski orkestar zajedno kreću u još veći projekt – koncert na Ljetnoj pozornici u Opatiji koji će odsvirati u subotu 13. lipnja 2026.

Koncert u riječkom HNK-u bio je jedan od najimpresivnijih rock događaja 2025. godine. Ipak, s obzirom da je nastup bio rasprodan jako brzo, brojni fanovi Jonathana ostali su bez ulaznica, pa je iskorak prema Ljetnoj i svojevrsna želja benda da im to nadoknadi.

Jedan od naših najljepših otvorenih koncertnih prostora donosi 13. lipnja nevjerojatnu fuziju moćnog orkestra i benda koji se ne boji pomicati vlastite glazbene granice. Glazbi Jonathana sakupljenoj sa sva četiri studijska izdanja – „Bliss“, „To Love“, „To Hold“ i „Everyone Else Is Ok“ – na Ljetnoj će biti dodana nova, fantastična dimenzija, ali ovaj put pred puno većim auditorijem i pod otvorenim nebom Opatije. Ovu jedinstvenu glazbenu akciju režirat će Olja Lozica, dok će za orkestracije i ravnanje orkestrom biti zadužen Olja Dešić.

Zajednički projekt Jonathana i Riječkog simfonijskog orkestra svoje je prvo, kratko pojavljivanje imao početkom siječnja 2025. na koncertu dobrodošlice u povodu početka mandata nove intendantice riječkog HNK-a Dubravke Vrgoč. Oduševljene reakcije publike na tom koncertu bile su najbolja indicija da se složi cjelovečernji nastup 19. prosinca pripreman gotovo 11 mjeseci i rasprodan u svega dva dana.

Ulaznice za koncert na Ljetnoj pozornici u prodaji su na blagajni HNK Ivana pl. Zajca te online u prodajnom sistemu kazališta.

FotoPress
CelebuzzJonathan i Riječki simfonijski orkestar na Ljetnoj pozornici u Opatiji 13. lipnja!

Gorillaz vrhunskim audiovizualnim nastupom oduševili obožavatelje!

Središnji događaj večeri bio je dugo iščekivani nastup Gorillaza, koji su na pozornici INmusic festivala priredili jedinstveni audiovizualni spektakl. Prepoznatljiva kombinacija vrhunske glazbene izvedbe,...

Diamond Club otvorio ljetnu sezonu spektakularnim nastupom Bijelog dugmeta

Više tisuća posjetitelja okupilo se proteklog vikenda u Diamond Clubu powered by Mint na Krku gdje je nastupom legendarnog Bijelog dugmeta službeno otvorena nova ljetna sezona. Večer ispunjena...

Facebook

100,860FanovaLajkaj