Nova glazbena oaza u centru grada: Biljke i svirke u parku Tuškanac

Nakon prošlogodišnjeg izdanja održanog u Botaničkom vrtu, Biljke i svirke ove će godine, od 29. lipnja do 2. srpnja, u malu glazbenu oazu pretvoriti još jednu predivnu gradsku lokaciju – park Tuškanac.

Biljke i svirke tako će ponovno u neobičnoj koncertnoj dvorani na otvorenom ugostiti klavire, violine, gitare, trube, harfe, marimbe, vibrafone i saksofone koji će nekoliko dana za redom svirati biljkama i slučajnim ili namjernim prolaznicima.

Posjetitelji ovog drugog po redu interaktivnog glazbenog festivala i ovoga će puta, okruženi prirodom i u ležernoj atmosferi, u večernjim satima moći uživati u poznatim klasičnim, jazz i rock skladbama ili pak tijekom dana odvažno sami zasvirati pred publikom.

“Park Tuškanac idealna je lokacija za Biljke i svirke s obzirom na to da će netaknuta šuma i predivan glazbeni paviljon u duhu kasne romantike 19. stoljeća u samom centru grada zasigurno djelovati inspirativno na sve posjetitelje i glazbenike”, izjavila je organizatorica Ivana Gladović.

Također, ovogodišnje izdanje predstavit će novi program pod nazivom Obiteljski doručak na Tuškancu kojeg će popratiti dječji orkestri. Događanje će biti besplatno za sve posjetitelje.

LifestyleKulturaNova glazbena oaza u centru grada: Biljke i svirke u parku Tuškanac

Diamond Club otvorio ljetnu sezonu spektakularnim nastupom Bijelog dugmeta

Više tisuća posjetitelja okupilo se proteklog vikenda u Diamond Clubu powered by Mint na Krku gdje je nastupom legendarnog Bijelog dugmeta službeno otvorena nova ljetna sezona. Večer ispunjena...

Facebook

100,860FanovaLajkaj