Saponia, Kandit i Koestlin doniraju proizvode za bolnicu u Sisku

Članice Mepas grupacije – Saponia, Kandit i Koestlin zajednički su poslali donaciju svojih proizvoda u opću bolnicu Dr. Ivo Pedišić u Sisku.

Saponia ima dugogodišnju poslovnu suradnju s tom bolnicom i čim su čuli  za tragične posljedice  potresa, kontaktirali su gđu Šćrbak, voditeljicu nabave. Organizirali su donaciju za bolnicu  i  osigurali im higijenske proizvode koji su im ovog trenutka neophodni. Uz Faks helizim, BIS dezinfekcijska sredstva i Lahor sapune prema bolnici su otišli i  proizvodi Kandita i Koestlina za  djelatnike koji ulažu izuzetne napore kako bi pacijenti bili kvalitetno zbrinuti.

Kroz cijelu godinu, punu tužnih događaja, od pandemije Covid-19 do  potresa u Zagrebu  i na kraju, katastrofe koja je zadesila Banovinu,  Saponia je donacijama svojim proizvoda i financijskim sredstvima nastojala  pomoći i barem malo ublažiti tešku situaciju.

FotoPR
LifestyleSaponia, Kandit i Koestlin doniraju proizvode za bolnicu u Sisku

Zagrebački restoran objavio hit oglas za posao

Naime, putem društvenih mreža objavljen je poziv za zapošljavanje konobara i konobarica, a posebnu pozornost privukao je model nagrađivanja onih koji preporuče uspješnog kandidata. Osoba...

Drugačiji od svega što očekujete od stomatološke klinike: svečano otvoren DC360

Nakon što je posljednjih tjedana privukao pažnju javnosti fotografijama svojeg dizajnerski promišljenog i nekonvencionalnog interijera, koji se značajno odmiče od klasičnog poimanja dentalnih ordinacija, zagrebački...

Facebook

100,860FanovaLajkaj