• Jolie
  • Moda

Uniforma za niske temperature! Traperice kao zvijezda zimskog stylinga

Idealna kombinacija za jurnjavu gradom i obavljanje stvari s popisa kojem nikad nema kraja.

Kultne traperice već su odavno pronašle svoj put od dnevnih do onih večernjih kombinacija gdje uz potpetice poprime jedno potpuno novo lice. Međutim, prvi put u posljednjih par godina primat nemaju skinny traperice već zanimljivi modeli koji uključuju retro krojeve, culotte verzije traperica te mom jeans i to sve uz duljinu do gležnja koja će savršeno istaknuti gležnjače i čizme. Bez dileme, traperice i gležnjače spadaju u omiljenu zimsku stilsku formulu brojnih modnih blogerica, a ideje kako ih nositi pogledajte u nastavku…

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Stephanie Broek (@stephaniebroek) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by FZ (@fionazanetti) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by AnneLaure Mais Moreau (@adenorah) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Emili Sindlev (@emilisindlev) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Olivia Perez (@livvperez) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Leia (@leiasfez) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Leia (@leiasfez) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Aimee Song (@songofstyle) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Aimee Song (@songofstyle) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Petra (@pepamack) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tine Andrea (@tineandreaa) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Darja Barannik (@darjabarannik) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Danielle Bernstein (@weworewhat) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Danielle Bernstein (@weworewhat) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 𝐄𝐌𝐌𝐀 𝐇𝐈𝐋𝐋 (@emmahill) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 𝐄𝐌𝐌𝐀 𝐇𝐈𝐋𝐋 (@emmahill) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Hege Aurelie Badendyck (@hegeaurelie) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Anouk Yve (@anoukyve) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lizzy Hadfield (@shotfromthestreet) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Maria Chervotkina (@mariecher) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Emily Luciano (@emily_luciano) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Charlotte Bridgeman (@charlottebridgeman) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jeanette Friis Madsen (@_jeanettemadsen_) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Erika Boldrin (@erika_boldrin) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nicole Ballardini (@nicoleballardini) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Débora Rosa (@deborabrosa) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sonia Lyson (@sonialyson) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jessie Bush (@wethepeoplestyle) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by XENIA ADONTS (@xeniaadonts) on

Moda Streetstyle Uniforma za niske temperature! Traperice kao zvijezda zimskog stylinga

povezano

Trending

HYPERsocks je novi hrvatski brend koji će vas...

Čarape odavno nisu što su nekoć bile, bezlični i gotovo neprimjetni komadić tkanine koji sramežljivo proviruje između ruba hlača i cipela, detalj koji kupujemo...

Ako tražite party komade, obavezno zavirite u kolekciju...

Bliži se doba godine kada svaka žena želi izgledati poput dive. Blagdansko raspoloženje se osjeća u zraku, a izlozi su prepuni ideja za neki...

Zdrave zobene palačinke od samo četiri sastojka

Nažalost, zbog ubrzanog načina života većina ljudi za doručak bira brze opcije koje je najlakše napraviti ili pojesti na putu do posla (sendviči, pahuljice...

Najfinije slatke pogačice sa svježim sirom

Peciva sa sirom mnogim su omiljena, a ukusne pogačice koje vam danas donosimo postat će vam jedne od dražih. Mekane su, brzo gotove i...

Armani/Privé predstavlja svoju novu kreaciju Musc Shamal

MUSC SHAMAL kreirala je Julie Massé (MANE). On je poput daha pustinje i njezinih vjetrova koji plešu beskrajnim dinama Arabije. Kultna i očaravajuća mošusna...

Patrizia Pepe zna u čemu ćete zabljesnuti ovih...

Jeste li spremni za božićne i novogodišnje partyje? Ovo je vrijeme za šljokice, crvene i zlatne boje, eleganciju i profinjenost. Vjerujemo da će svaka...

Facebook

78,490ObožavateljiLajkaj

instagram

32,3k Sljedbenici
Slijedi

pročitajte

jolie preporuke