Uniforma za niske temperature! Traperice kao zvijezda zimskog stylinga

Idealna kombinacija za jurnjavu gradom i obavljanje stvari s popisa kojem nikad nema kraja.

Kultne traperice već su odavno pronašle svoj put od dnevnih do onih večernjih kombinacija gdje uz potpetice poprime jedno potpuno novo lice. Međutim, prvi put u posljednjih par godina primat nemaju skinny traperice već zanimljivi modeli koji uključuju retro krojeve, culotte verzije traperica te mom jeans i to sve uz duljinu do gležnja koja će savršeno istaknuti gležnjače i čizme. Bez dileme, traperice i gležnjače spadaju u omiljenu zimsku stilsku formulu brojnih modnih blogerica, a ideje kako ih nositi pogledajte u nastavku…

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Stephanie Broek (@stephaniebroek) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by FZ (@fionazanetti) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by AnneLaure Mais Moreau (@adenorah) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Emili Sindlev (@emilisindlev) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Olivia Perez (@livvperez) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Leia (@leiasfez) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Leia (@leiasfez) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Aimee Song (@songofstyle) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Aimee Song (@songofstyle) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Petra (@pepamack) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tine Andrea (@tineandreaa) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Darja Barannik (@darjabarannik) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Danielle Bernstein (@weworewhat) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Danielle Bernstein (@weworewhat) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ???? ???? (@emmahill) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ???? ???? (@emmahill) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Hege Aurelie Badendyck (@hegeaurelie) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Anouk Yve (@anoukyve) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lizzy Hadfield (@shotfromthestreet) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Maria Chervotkina (@mariecher) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Emily Luciano (@emily_luciano) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Charlotte Bridgeman (@charlottebridgeman) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jeanette Friis Madsen (@_jeanettemadsen_) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Erika Boldrin (@erika_boldrin) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nicole Ballardini (@nicoleballardini) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Débora Rosa (@deborabrosa) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sonia Lyson (@sonialyson) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jessie Bush (@wethepeoplestyle) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by XENIA ADONTS (@xeniaadonts) on

ModaStreetstyleUniforma za niske temperature! Traperice kao zvijezda zimskog stylinga

Answear odijeva život dragocjenim stvarima

"Moda je oblik vanjskog manifesta koji odražava naše stavove, humor i samopouzdanje ili nedostatak istog", kaže Marta Sawicka, direktorica image marketinga u Answearu. "Ona...

Djelo Miroslava Kraljevića iz 1910. na Artmarkovoj ljetnoj aukciji

Početak ljeta 2024., Artmark obilježava izložbom Ljetne aukcije u Galeriji Artmark koja uključuje 108 djela najvećih imena hrvatskog slikarstva i kiparstva od modernizma do...

Rooftop bar art’otel Zagreb novo je IT mjesto u centru grada

Moderni Rooftop bar art'otel Zagreb s predivnim pogledom u centru grada službeno je otvoren! Rooftop bar art'otel Zagreb idealno je mjesto za ljubitelje modernog...

Napokon u Zagrebu! Otvoren je jedinstveni FABU spot & studio

Regionalno poznati beauty multibrend FABUspot svečano je otvorio jedinstvenu parfumeriju i studio u centru Zagreba. Na čak 400 kvadrata i dvije etaže, na adresi...

Sunčane naočale nisu samo zaštita od sunca!

U svijetu mode, sunčane naočale nisu samo zaštita od sunčevih zraka, već su postale esencijalni modni dodatak koji podiže svaki outfit na potpuno novu...

Facebook

99,687FanovaLajkaj

instagram