Uniforma za niske temperature! Traperice kao zvijezda zimskog stylinga

Idealna kombinacija za jurnjavu gradom i obavljanje stvari s popisa kojem nikad nema kraja.

Kultne traperice već su odavno pronašle svoj put od dnevnih do onih večernjih kombinacija gdje uz potpetice poprime jedno potpuno novo lice. Međutim, prvi put u posljednjih par godina primat nemaju skinny traperice već zanimljivi modeli koji uključuju retro krojeve, culotte verzije traperica te mom jeans i to sve uz duljinu do gležnja koja će savršeno istaknuti gležnjače i čizme. Bez dileme, traperice i gležnjače spadaju u omiljenu zimsku stilsku formulu brojnih modnih blogerica, a ideje kako ih nositi pogledajte u nastavku…

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Stephanie Broek (@stephaniebroek) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by FZ (@fionazanetti) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by AnneLaure Mais Moreau (@adenorah) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Emili Sindlev (@emilisindlev) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Olivia Perez (@livvperez) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Leia (@leiasfez) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Leia (@leiasfez) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Aimee Song (@songofstyle) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Aimee Song (@songofstyle) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Petra (@pepamack) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tine Andrea (@tineandreaa) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Darja Barannik (@darjabarannik) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Danielle Bernstein (@weworewhat) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Danielle Bernstein (@weworewhat) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ???? ???? (@emmahill) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ???? ???? (@emmahill) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Hege Aurelie Badendyck (@hegeaurelie) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Anouk Yve (@anoukyve) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lizzy Hadfield (@shotfromthestreet) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Maria Chervotkina (@mariecher) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Emily Luciano (@emily_luciano) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Charlotte Bridgeman (@charlottebridgeman) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jeanette Friis Madsen (@_jeanettemadsen_) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Erika Boldrin (@erika_boldrin) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nicole Ballardini (@nicoleballardini) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Débora Rosa (@deborabrosa) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sonia Lyson (@sonialyson) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jessie Bush (@wethepeoplestyle) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by XENIA ADONTS (@xeniaadonts) on

Moda Streetstyle Uniforma za niske temperature! Traperice kao zvijezda zimskog stylinga

povezano

jolie preporuke

Kristina Ivanuš u modnoj kampanji brenda Versage

U vrijeme kada se svijet oko nas mijena nevjerojatnom brzinom, moda slijedi isti korak. Glavna karakteristika mode je njena brzina, brzina kojom se mijenjaju...

Mogu li biti slađe? Ove čizmice za bebe oduševit će i male i velike

Osim što svakodnevno razmišljamo kako sebe ugrijati i zašititi od hladnoće i prvih sjevernih vjetrova ove jeseni, još više brinemo o svojim najmlađima. Nakon...

Ove godine Zagreb Film Festival održat će se u potpunosti online

U svjetlu stalnog porasta broja novozaraženih koronavirusom te s ciljem očuvanja zdravlja publike i festivalske ekipe, Zagreb Film Festival svoje će osamnaesto izdanje u...

Čudesna biljka skrivena u L’Erbolario parfemima, kremama, losionima…

Rabarbara sadrži puno korisnih kiselina (jabučna, niacin, pantotenska, folna), mineralnih tvari (kalcij, magnezij, mangan), polifenola i vitamina (vitamine C i B). Stimulira metabolizam zbog...

Trending

Brend Juno lansirao divnu jesensku kolekciju nakita

Od najstarijih vremena, nakit se smatra oblikom osobnog ukrašavanja, ima moć biti vrlo posebna sitnica radi koje se osjećamo jedinstveno, a i nerijetko je nazivan...

Ova mala pseća ljepotica svojom nas je slatkoćom osvojila na prvi pogled

Osim što na društvenim mrežama otkrivamo nove fashion brendove, pratimo trendove i informiramo se o novitetima iz popularne kulture, moramo priznati i kako revno...

Sjajni SoHo Sushi stigao u samo središte Zagreba

Često je nepravedno koncipiran kao skupo jelo, koje se konzumira isključivo u varijanti sa sirovom ribom, što je potpuno netočno, a prati ga i...

Facebook

83,697ObožavateljiLajkaj

instagram

pročitajte

Brend Juno lansirao divnu jesensku kolekciju nakita

Od najstarijih vremena, nakit se smatra oblikom osobnog ukrašavanja, ima moć biti vrlo posebna sitnica radi koje se osjećamo jedinstveno, a i nerijetko je nazivan...

Ova mala pseća ljepotica svojom nas je slatkoćom osvojila na prvi pogled

Osim što na društvenim mrežama otkrivamo nove fashion brendove, pratimo trendove i informiramo se o novitetima iz popularne kulture, moramo priznati i kako revno...

Sjajni SoHo Sushi stigao u samo središte Zagreba

Često je nepravedno koncipiran kao skupo jelo, koje se konzumira isključivo u varijanti sa sirovom ribom, što je potpuno netočno, a prati ga i...