Uniforma za niske temperature! Traperice kao zvijezda zimskog stylinga

Idealna kombinacija za jurnjavu gradom i obavljanje stvari s popisa kojem nikad nema kraja.

Kultne traperice već su odavno pronašle svoj put od dnevnih do onih večernjih kombinacija gdje uz potpetice poprime jedno potpuno novo lice. Međutim, prvi put u posljednjih par godina primat nemaju skinny traperice već zanimljivi modeli koji uključuju retro krojeve, culotte verzije traperica te mom jeans i to sve uz duljinu do gležnja koja će savršeno istaknuti gležnjače i čizme. Bez dileme, traperice i gležnjače spadaju u omiljenu zimsku stilsku formulu brojnih modnih blogerica, a ideje kako ih nositi pogledajte u nastavku…

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Stephanie Broek (@stephaniebroek) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by FZ (@fionazanetti) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by AnneLaure Mais Moreau (@adenorah) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Emili Sindlev (@emilisindlev) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Olivia Perez (@livvperez) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Leia (@leiasfez) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Leia (@leiasfez) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Aimee Song (@songofstyle) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Aimee Song (@songofstyle) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Petra (@pepamack) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tine Andrea (@tineandreaa) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Darja Barannik (@darjabarannik) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Danielle Bernstein (@weworewhat) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Danielle Bernstein (@weworewhat) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ???? ???? (@emmahill) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ???? ???? (@emmahill) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Hege Aurelie Badendyck (@hegeaurelie) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Anouk Yve (@anoukyve) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lizzy Hadfield (@shotfromthestreet) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Maria Chervotkina (@mariecher) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Emily Luciano (@emily_luciano) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Charlotte Bridgeman (@charlottebridgeman) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jeanette Friis Madsen (@_jeanettemadsen_) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Erika Boldrin (@erika_boldrin) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nicole Ballardini (@nicoleballardini) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Débora Rosa (@deborabrosa) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sonia Lyson (@sonialyson) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jessie Bush (@wethepeoplestyle) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by XENIA ADONTS (@xeniaadonts) on

ModaStreetstyleUniforma za niske temperature! Traperice kao zvijezda zimskog stylinga

Marginalci nagradili 50.000-og gledatelja

Hit komedija, najgledaniji film godine, samo su neki od epiteta koji krase film “Marginalci”. Ako se želite nasmijati kao nikada do sada, najbolje je...

Nova formula koja osvaja i profesionalce i klijente – iNOA boja za kosu

Ubrzan način života, brojne obaveze, bile one privatne ili poslovne, mnogima danas ne ostavljaju previše slobodnog vremena. Upravo to isto slobodno vrijeme želimo provesti...

Facebook

90,374FanovaLajkaj

instagram