• Jolie
  • Moda

Uniforma za niske temperature! Traperice kao zvijezda zimskog stylinga

Idealna kombinacija za jurnjavu gradom i obavljanje stvari s popisa kojem nikad nema kraja.

Kultne traperice već su odavno pronašle svoj put od dnevnih do onih večernjih kombinacija gdje uz potpetice poprime jedno potpuno novo lice. Međutim, prvi put u posljednjih par godina primat nemaju skinny traperice već zanimljivi modeli koji uključuju retro krojeve, culotte verzije traperica te mom jeans i to sve uz duljinu do gležnja koja će savršeno istaknuti gležnjače i čizme. Bez dileme, traperice i gležnjače spadaju u omiljenu zimsku stilsku formulu brojnih modnih blogerica, a ideje kako ih nositi pogledajte u nastavku…

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Stephanie Broek (@stephaniebroek) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by FZ (@fionazanetti) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by AnneLaure Mais Moreau (@adenorah) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Emili Sindlev (@emilisindlev) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Olivia Perez (@livvperez) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Leia (@leiasfez) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Leia (@leiasfez) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Aimee Song (@songofstyle) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Aimee Song (@songofstyle) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Petra (@pepamack) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tine Andrea (@tineandreaa) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Darja Barannik (@darjabarannik) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Danielle Bernstein (@weworewhat) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Danielle Bernstein (@weworewhat) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 𝐄𝐌𝐌𝐀 𝐇𝐈𝐋𝐋 (@emmahill) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 𝐄𝐌𝐌𝐀 𝐇𝐈𝐋𝐋 (@emmahill) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Hege Aurelie Badendyck (@hegeaurelie) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Anouk Yve (@anoukyve) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lizzy Hadfield (@shotfromthestreet) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Maria Chervotkina (@mariecher) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Emily Luciano (@emily_luciano) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Charlotte Bridgeman (@charlottebridgeman) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jeanette Friis Madsen (@_jeanettemadsen_) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Erika Boldrin (@erika_boldrin) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nicole Ballardini (@nicoleballardini) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Débora Rosa (@deborabrosa) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sonia Lyson (@sonialyson) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jessie Bush (@wethepeoplestyle) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by XENIA ADONTS (@xeniaadonts) on

Moda Streetstyle Uniforma za niske temperature! Traperice kao zvijezda zimskog stylinga

povezano

Trending

Peti dan Sarajevo Film Festivala obilježio Tim Roth...

Nagrada mu je uručena na ceremoniji održanoj u Raiffeisen Ljetnom kinu. Roth je prethodno prošetao crvenim tepihom Sarajevo Film Festivala gdje se fotografirao s...

Kultni puderi koji imaju ogroman broj pozitivnih recenzija!

Bilo da ste ljubitelj jakog prekrivanja kože ili volite nešto laganije formule, pronaći idealan tekući puder nije lako, pogotovo ako se uzmu u obzir...

Dvije košulje iz Zare koje će svakom outfitu...

Poznato je da Zara gotovo svakodnevno u svoju ponudu dodaje nove komade, a među njima su se našle i dvije košulje koje su nam...

Noviteti iz IKEA-e koji su nam privukli pažnju

Najlakši način za unijeti sitne promjene u životni prostor su zgodni detalji – od onih praktičnih poput posteljine i tepiha, do onih koji će...

Oženio se najpoznatiji Youtuber na svijetu

Šveđanin Felix svoju je karijeru na You Tubeu započeo prije 10 godina igranjem igrica, a pomalo se njegov kanal širio i uključivao drugi sadržaj,...

Razmišljate o tetovaži? Ovo je trenutno 6 najpopularnijih...

Kada su u pitanju tetovaže, ne morate pratiti trendove, ali ponekad ih je dobro čekirati u potrazi za inspiracijom. U posljednjih par godina uglavnom...

Facebook

75,185ObožavateljiLajkaj

instagram

31,5k Sljedbenici
Slijedi

pročitajte

jolie preporuke